Pokřik Šnečků

Aktuálně

pravidelné schůzky oddílu každý ČTVRTEK 16,30 - 17,45h

 

 Foto z letníhotábora najdete ve fotogalerii

  

 ODDÍLOVÁ TRIČKA - před prvním praním, je nutné obrázek šnečka přežehlit přes pečící papír na plný výkon žehličk, pak již můžete opakovaně prát, obrázek se při praní nepoškodí

První schůzka 12.září 16:30-17:45 - první schůzka v novém školním roce 2019-20

letní tábor 14.-21.7.

        sraz neděle v 9:30 na parkovišti na Roztylském náměstí (pod kostelem)

        návrat neděle v 12:30 tamtéž

 

Děti dojely v pořádku a jsou v plném táborovém proudu. Všechny informace z dnešního a dalších dnů naleznete v sekci ŠNEČKOPRÁZDNINY ANEB LETNÍ TÁBOR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (38%)
Písničky (17%)
Tématické hry (16%)
Výpravy (15%)
Vyrábění (14%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

Druhý den našeho středověkého života

Dnešní probuzení vypadalo slibně. Vyběhli jsme ven na rozcvičku, kde nás přivítalo příjemné sluníčko. Rychle jsme se protáhli a utíkali jsme na výbornou snídani. Poté jsme vyběhli ven, a se svačinou v batohu a sušenkou v bříšku jsme vyrazili po fáborkách na Mariánské schody. Po cestě jsme hráli na schovávanou a hledali správné dvojice pexesa. Následoval vydatný oběd a zasloužený odpočinek o poledním klidu. Odpoledne nás nemile překvapil lehký déšť. My na něj vyzráli pláštěnkami a holinkami a vyběhli jsme na chvilku i do lehkého deště. Po svačině jsme trénovali střelbu na cíl a zacházení s meči. Také jsme něco malého vyrobili. Po večeři nás čekal ještě jeden nevelký úkol: osvobodit pana Martina z vězení. Vyrazili jsme na cestu po svítících náramcích, kde jsme nalezli klíč. Ten jsme donesli k penzionu a tím vysvobodili Martina z Vamberka. Nakonec jsme už jen rychle zalehli do postýlek a teď už spokojeně spíme.