Pokřik Šnečků

Aktuálně

pravidelné schůzky oddílu každý ČTVRTEK 16,30 - 17,45h


21. 5.  - Schůzka po družinkách (skupiny po max 15dětech)

                     s sebou: střední (Ježci), starší (Myšky) - rouška, oblečení na venkovní aktivity, batůžek, pláštěnka, šátek na hry, uzavíratelné pití

                                     Nejmenší Mravenečci - oblečení do klubovny (raději tepleší, již se netopí a klubovna je v suterénu), přezutí, batůžek, uzavíratelné pití, rouška v uzavíratelném sáčku

SEZNÁMENÍ S NOVÝM TÉMATEM, DOBRODRUŽSTVÍ S NOVÝMI KAMARÁDY, NA KOHO SE ASI BUDEME TĚŠIT?

 

 28. 5. - Schůzka po družinkách Senzační dobrodružství s Ferdou Mravencem

 s sebou: střední (Ježci), starší (Myšky) - rouška, oblečení na venkovní aktivity, batůžek, pláštěnka-využíváme i k sezení na trávě, šátek na hry, uzavíratelné pit, kšiltovka.

                                     Nejmenší Mravenečci - oblečení do klubovny (raději tepleší, již se netopí a klubovna je v suterénu), přezutí, batůžek, uzavíratelné pití, rouška v uzavíratelném sáčku v batůžku.

 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (37%)
Písničky (17%)
Tématické hry (16%)
Výpravy (15%)
Vyrábění (15%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

Zamykání lesa 2018

Počasí se nám ochladilo, a tak přišel čas připravit les na zimu a zamknout jej. Sešli jsme se ve čtvrtek 25.10. na Roztylech. Pozdravili jsme se pokřikem a vyrazili jsme. Sledovali jsme fáborky a po cestě nás čekalo několik úkolů. Při prvním z nich, skákáním po jedné noze, jsme potkali zvláštní stvoření. Byla to víla Jasmína, které nám předala klíč na zamčení lesa. Poradila nám, že musíme nachystat zvířátkům kaštany, žaludy, suché pečivo, zeleninu či jiné pochutiny, které jsme jim přinesli a najít zamykací formuli. Poté odešla zamykat další lesy a my jsme pokračovali po fáborkách dále. Čekali nás další úkoly: strefování do stromu, prolézání mezi kmeny, a nakonec příprava hostiny pro zvířátka. Nakonec se nám povedlo nejen nepoplést zamykací formuli a úspěšně zamknout les, ale také najít sladkou odměnu od víly Jasmíny.