Pokřik Šnečků

Aktuálně

pravidelné schůzky oddílu každý ČTVRTEK 16,30 - 17,45h

 

 Foto z letníhotábora najdete ve fotogalerii

  

 ODDÍLOVÁ TRIČKA - před prvním praním, je nutné obrázek šnečka přežehlit přes pečící papír na plný výkon žehličk, pak již můžete opakovaně prát, obrázek se při praní nepoškodí

První schůzka 12.září 16:30-17:45 - první schůzka v novém školním roce 2019-20

letní tábor 14.-21.7.

        sraz neděle v 9:30 na parkovišti na Roztylském náměstí (pod kostelem)

        návrat neděle v 12:30 tamtéž

 

Děti dojely v pořádku a jsou v plném táborovém proudu. Všechny informace z dnešního a dalších dnů naleznete v sekci ŠNEČKOPRÁZDNINY ANEB LETNÍ TÁBOR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (38%)
Písničky (17%)
Tématické hry (16%)
Výpravy (15%)
Vyrábění (14%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

Zamykání lesa 2018

Počasí se nám ochladilo, a tak přišel čas připravit les na zimu a zamknout jej. Sešli jsme se ve čtvrtek 25.10. na Roztylech. Pozdravili jsme se pokřikem a vyrazili jsme. Sledovali jsme fáborky a po cestě nás čekalo několik úkolů. Při prvním z nich, skákáním po jedné noze, jsme potkali zvláštní stvoření. Byla to víla Jasmína, které nám předala klíč na zamčení lesa. Poradila nám, že musíme nachystat zvířátkům kaštany, žaludy, suché pečivo, zeleninu či jiné pochutiny, které jsme jim přinesli a najít zamykací formuli. Poté odešla zamykat další lesy a my jsme pokračovali po fáborkách dále. Čekali nás další úkoly: strefování do stromu, prolézání mezi kmeny, a nakonec příprava hostiny pro zvířátka. Nakonec se nám povedlo nejen nepoplést zamykací formuli a úspěšně zamknout les, ale také najít sladkou odměnu od víly Jasmíny.