Pokřik Šnečků

Aktuálně


 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (39%)
Písničky (12%)
Tématické hry (19%)
Výpravy (18%)
Vyrábění (12%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

Vánoční putování za hvězdou kometou

Sobotního rána jsme se sešli u autobusu, který nás zavezl do Hostivařského Lesoparku.

Hvězda Kometa nám posílala zprávy, které jsme plnily společně s praktikantkami. začali jsme již v autobusu, pak jsme po cestě do lesoparku měli zakoupit "dobrůtky" pro živá zvířátka. Nejlepší bylo vybírání - pro kozičku mrkvičku, pro mlsnější jazýčky piškotky a pro velké zuby jablko....

Zvířátka se mlsně olizovala a všechno hned spořádala. Naše cesta vedla dále. Hráli jsme hru na hledání ztracených zvířátek.

Pak nás již vedly samotné paprsky hvězdy komety. Po žlutých fáborcích jsme spletitým terénem lesa došli ke krásným stromečkům. Zde jsme měli vyndat ozdoby pro zvířátka, každý se snažil vystrojit zvířátkům ty nejkásnější Vánoce.

Před námi se, ale otevřela "hvězdná cesta", úkolem bylo překonat vysoké lano. A na konci vyhledat KOMETU.

Každý z nás měl velkou radost, když se mohl pochlubit kamarádům a potěšit se z kometky na krku. Cestou domů jsme si zazpívali koledy a těšili se na rodiče.

ovšem největším překvapením bylo, když nám Radim po vystoupení z autobusu předával diplomy a zkoušel nás z počtů. Každý totiž měl zapátrat v paměti a vytipovat - kolik bylo úkolů ? Celkem jste jich splnili 24 ! A tak vám náleží okénka s 24 čokoládovými odměnami :-)