Pokřik Šnečků

Aktuálně

pravidelné schůzky oddílu každý ČTVRTEK 16,30 - 17,45h

 

 Foto z letníhotábora najdete ve fotogalerii

  

 ODDÍLOVÁ TRIČKA - před prvním praním, je nutné obrázek šnečka přežehlit přes pečící papír na plný výkon žehličk, pak již můžete opakovaně prát, obrázek se při praní nepoškodí

První schůzka 12.září 16:30-17:45 - první schůzka v novém školním roce 2019-20

letní tábor 14.-21.7.

        sraz neděle v 9:30 na parkovišti na Roztylském náměstí (pod kostelem)

        návrat neděle v 12:30 tamtéž

 

Děti dojely v pořádku a jsou v plném táborovém proudu. Všechny informace z dnešního a dalších dnů naleznete v sekci ŠNEČKOPRÁZDNINY ANEB LETNÍ TÁBOR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (38%)
Písničky (17%)
Tématické hry (16%)
Výpravy (15%)
Vyrábění (14%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

Vánoční putování za hvězdou kometou

Sobotního rána jsme se sešli u autobusu, který nás zavezl do Hostivařského Lesoparku.

Hvězda Kometa nám posílala zprávy, které jsme plnily společně s praktikantkami. začali jsme již v autobusu, pak jsme po cestě do lesoparku měli zakoupit "dobrůtky" pro živá zvířátka. Nejlepší bylo vybírání - pro kozičku mrkvičku, pro mlsnější jazýčky piškotky a pro velké zuby jablko....

Zvířátka se mlsně olizovala a všechno hned spořádala. Naše cesta vedla dále. Hráli jsme hru na hledání ztracených zvířátek.

Pak nás již vedly samotné paprsky hvězdy komety. Po žlutých fáborcích jsme spletitým terénem lesa došli ke krásným stromečkům. Zde jsme měli vyndat ozdoby pro zvířátka, každý se snažil vystrojit zvířátkům ty nejkásnější Vánoce.

Před námi se, ale otevřela "hvězdná cesta", úkolem bylo překonat vysoké lano. A na konci vyhledat KOMETU.

Každý z nás měl velkou radost, když se mohl pochlubit kamarádům a potěšit se z kometky na krku. Cestou domů jsme si zazpívali koledy a těšili se na rodiče.

ovšem největším překvapením bylo, když nám Radim po vystoupení z autobusu předával diplomy a zkoušel nás z počtů. Každý totiž měl zapátrat v paměti a vytipovat - kolik bylo úkolů ? Celkem jste jich splnili 24 ! A tak vám náleží okénka s 24 čokoládovými odměnami :-)