Pokřik Šnečků

Aktuálně

pravidelné schůzky oddílu každý ČTVRTEK 16,30 - 17,45h

v případě špatného počasí, budou schůzky pro všechny družibky  uvnitř v  oddělených klubovnách


28. 5. - Schůzka po družinkách Senzační dobrodružství s Ferdou Mravencem a Broukem Pytlíkem

 4. 6. - Schůzka po družinkách - dobrodružství s Beruškou

11. 6. - Schůzka po družinkách - dobrodružství s Lučním Koníkem
  

18. 6. -Schůzka po družinkách - dobrodružství s Hlemýžděm

25. 6. - Schůzka po družinkách - hledáme poklad od Ferdy Mravence a jeho přátel

 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (47%)
Písničky (14%)
Tématické hry (14%)
Výpravy (13%)
Vyrábění (13%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

PŘIJĎ K NÁM - informace pro nově příchozí

Vážení rodičové Šnečků,

jsme rádi, že jste své dítě zapsali do skautského oddílu Šnečci. Oddíl působí již více než 20 let. Šnečky vedou vyškolení vedoucí ,kterí jako malí do oddílu chodili a s oddílem neztratili kontakt. Vedoucí Veronika Koběrská zajišťuje celý chod oddílu, proto se s veškerými dotazy a připomínkami obracejte na ni (po každé schůzce nebo na tel.604 821 600).

S dětmi se snažíme o vzájemný kamarádský vztah, děti nám tykají - vedoucí je pro ně velký KAMARÁD.

  • Náplň schůzek – každá schůzka má svou, jinou atmosféru, přesto je program pevně stanoven v 15-ti minutových blocích, kde se střídají rychlé hry s pomalými, soutěže, písničky, vyrábění, divadlo, ….
    Šnečci jsou rozděleni na tři pod skupinky - program je obdobný, ale bereme větší zřetel na jejich věk).
  • S sebou na každou schůzku : přemíru smíchu a dobré nálady, vzhledem k nestálým teplotám v prostorách kostela je dobré děti vybavit mikinou, oblečení které se může umazat (chodíme ven, malujeme, vyrábíme), během schůzek mají děti krátkou svačinku - čaj a piškoty. Na každou schůzku pak nezapomeňte Přezůvky, Notýsek Šnečků (který každý slavnostně dostane). 
  • Pro lepší kontakt mezi vedoucími a rodiči, prosíme přivádějte děti přímo až dolů k vedoucím, abychom měli oboustranně přehled, že je o děti postaráno. Taktéž si děti vyzvedávejte přímo u dveří kluboven, kde děti mají schůzku a ne na chodníku před kostelem!
  • Nahlížejte do notýsků - každou účast odměníme razítkem do Šnečích notýsků, příp. zapíšeme potřebné věci na příští schůzku - "!tajný úkol!"
  • Pokud by někdo z rodičů či přátel mohl jakkoli pomoci s organizací a přípravami –předem děkujeme a každou pomoc rádi uvítáme, třeba jen občasnou. Jedná se o pomoc při mytí rukou, nanosit vodu při malování, uvařit čajíček, doprovodit na WC, …
  • Taktéž vás prosíme o přinesení za každého Šnečího člena větší balík piškot a bonbónů (lépe měkké – nezaskočí), pokud máte možnost papíry a veškeré potřeby k malování …rádi uvítáme
  • Příspěvek na provoz a pomůcky je 500 Kč na půl roku ( prosíme vás o zaplacení vždy až po schůzkách, abychom se mohli věnovat programu).

Prosíme Vás o vyplnění přihlášky (i ti kteří do oddílu již chodili !!! – kontrola údajů)

Schůzky každý čtvrtek 16:30 – 17:45 h (zvoňte u postranního vchodu).

Těšíme se na Vaše děti Veronika Koběrská