Pokřik Šnečků

Aktuálně

tajný úkol na každou schůzku naleznete pod záložkou přijď k nám aneb pomůcky na schůzku

 Protiepidemiologický systém PES - vzhledem k aktuálním restrikcím se nemůžeme setkávat ve vnitřních prostorách ani venku.

Je nám líto, veškerá činnost volnočasových aktivit je zatím pozastavena, děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (40%)
Písničky (13%)
Tématické hry (23%)
Výpravy (12%)
Vyrábění (12%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

PŘIJĎ K NÁM - informace pro nově příchozí

Související obrázekVážení rodiče Šnečků,

 

jsme rádi, že jste své dítě zapsali do skautského oddílu Šnečci (děti ve věku 3-9let). Veronika Koběrská zajišťuje celý chod oddílu, proto se s veškerými dotazy a připomínkami obracejte na ni (veronika.koberska@gmail.com nebo na tel.604 821 600).

S dětmi se snažíme o vzájemný kamarádský vztah, děti nám tykají - vedoucí je pro ně velký KAMARÁD. Vzájemně se oslovujeme jmény nebo přezdívkou.

  • Náplň schůzek – každá schůzka má svou, jinou atmosféru, přesto je program pevně stanoven v 15-ti minutových blocích, kde se střídají rychlé hry s pomalými, soutěže, písničky, vyrábění, divadlo, ….Z hygienických důvodů na schůzkách není možné svačit.Prosíme o vlastní lahvičku s pitím, kterou budou mít děti uloženou v batůžku.
    Šnečci jsou rozděleni  na skupinky (družinky) - program je obdobný, ale bereme větší zřetel na jejich věk)Tj Mravenečci (3-4 roky, Ježci 4-5let, Myšky předškoláci až 9let)Pokud se Vaše dítě nemůže zúčastnit schůzky, prosíme o omlouvání-stačí forma sms – usnadníte nám přípravu na schůzku, která se odvíjí od aktuálního počtu zúčastněných dětí – kontakt Veronika Koběrská
  • S sebou na každou schůzku : přemíru smíchu a dobré nálady, vzhledem k nestálým teplotám v prostorách kostela je dobré děti vybavit mikinou, oblečení, které se může umazat (chodíme ven, malujeme, vyrábíme). Na každou schůzku přezůvky, pití vše v batůžku na záda.
  • Pro lepší kontakt mezi vedoucími a rodiči, prosíme, přivádějte děti přímo až dolů k vedoucím, abychom měli oboustranně přehled, že je o děti postaráno. Taktéž si děti vyzvedávejte přímo u dveří kluboven, kde mají schůzku, ne na chodníku před kostelem!
  • každou účast odměníme obrázkem a zároveň dostanete  = "!tajný úkol!" (z každé schůzky na další) – je to motivace pro děti, ať se těší na další schůzku!
  • pokud máte možnost přinést papíry do kopírky (čtvrtky, barevné papíry) a veškeré potřeby k malování (tempery, vodovky, voskovky, pastelky), tyčinková lepidla, hygienické potřeby, toaletní papír, kapesníčky (spíše tahací v krabičce), vlhčené ubrousky …rádi uvítáme a s dětmi využijeme
  • Příspěvek na provoz a pomůcky je 500 Kč na půl roku,                                                  platba čú 100 106 9012 / 3030 (v.s. 2020) – uveďte jméno dítěte
  • Prosíme Vás o vyplnění přihlášky (i ti kteří do oddílu již chodili !!! – aktualizace a kontrola údajů)
  • Vzhledem k epidemiologické situaci Vás prosíme dodržujte daná opatření a sledujte stránky www.snecci.cz, kde budeme aktualizovat případná krizová opatření pro náš oddíl. Pokud počasí dovolí, budeme s dětmi během schůzek venku.

Pravidelné schůzky každý čtvrtek 16:30 – 17:45 h (prosíme o dochvilnost v úvodu, klubovna je otevřena od 16:00, přijďte tak, ať se děti stačí přezout a převléknou)

Těšíme se na Vaše děti Veronika, Hanka, Adam, Martina, Maruška, Bára a Klárka

www.snecci.cz