Pokřik Šnečků

Aktuálně


 

 

 

 

Anketa

Co má vaše dítě na schůzkách nejraději (na co se těší)?

Hry (39%)
Písničky (12%)
Tématické hry (19%)
Výpravy (18%)
Vyrábění (12%)

Foto týdne

foto_tydne


zpět

PŘIJĎ K NÁM - informace pro nově příchozí

Související obrázekVážení rodiče Šnečků,

 

jsme rádi, že jste své dítě zapsali do skautského oddílu Šnečci (děti ve věku 3-9let). Veronika Koběrská zajišťuje celý chod oddílu, proto se s veškerými dotazy a připomínkami obracejte na ni (veronika.koberska@gmail.com nebo na tel.604 821 600).

S dětmi se snažíme o vzájemný kamarádský vztah, děti nám tykají - vedoucí je pro ně velký KAMARÁD. Vzájemně se oslovujeme jmény nebo přezdívkou.

  • Náplň schůzek – každá schůzka má svou, jinou atmosféru, přesto je program pevně stanoven v 15-ti minutových blocích, kde se střídají rychlé hry s pomalými, soutěže, písničky, vyrábění, divadlo, ….Z hygienických důvodů na schůzkách není možné svačit.Prosíme o vlastní lahvičku s pitím, kterou budou mít děti uloženou v batůžku.
    Šnečci jsou rozděleni  na skupinky (družinky) - program je obdobný, ale bereme větší zřetel na jejich věk)Tj Mravenečci (3-4 roky, Ježci 4-5let, Myšky předškoláci až 9let)Pokud se Vaše dítě nemůže zúčastnit schůzky, prosíme o omlouvání-stačí forma sms – usnadníte nám přípravu na schůzku, která se odvíjí od aktuálního počtu zúčastněných dětí – kontakt Veronika Koběrská
  • S sebou na každou schůzku : přemíru smíchu a dobré nálady, vzhledem k nestálým teplotám v prostorách kostela je dobré děti vybavit mikinou, oblečení, které se může umazat (chodíme ven, malujeme, vyrábíme). Na každou schůzku přezůvky, pití vše v batůžku na záda.
  • Pro lepší kontakt mezi vedoucími a rodiči, prosíme, přivádějte děti přímo až dolů k vedoucím, abychom měli oboustranně přehled, že je o děti postaráno. Taktéž si děti vyzvedávejte přímo u dveří kluboven, kde mají schůzku, ne na chodníku před kostelem!
  • každou účast odměníme obrázkem a zároveň dostanete  = "!tajný úkol!" (z každé schůzky na další) – je to motivace pro děti, ať se těší na další schůzku!
  • pokud máte možnost přinést papíry do kopírky (čtvrtky, barevné papíry) a veškeré potřeby k malování (tempery, vodovky, voskovky, pastelky), tyčinková lepidla, hygienické potřeby, toaletní papír, kapesníčky (spíše tahací v krabičce), vlhčené ubrousky …rádi uvítáme a s dětmi využijeme
  • Příspěvek na provoz a pomůcky je 500 Kč na půl roku,                                                  platba čú 100 106 9012 / 3030 (v.s. 2020) – uveďte jméno dítěte
  • Prosíme Vás o vyplnění přihlášky (i ti kteří do oddílu již chodili !!! – aktualizace a kontrola údajů)
  • Vzhledem k epidemiologické situaci Vás prosíme dodržujte daná opatření a sledujte stránky www.snecci.cz, kde budeme aktualizovat případná krizová opatření pro náš oddíl. Pokud počasí dovolí, budeme s dětmi během schůzek venku.

Pravidelné schůzky každý čtvrtek 16:30 – 17:45 h (prosíme o dochvilnost v úvodu, klubovna je otevřena od 16:00, přijďte tak, ať se děti stačí přezout a převléknou)

Těšíme se na Vaše děti Veronika, Hanka, Adam, Martina, Maruška, Bára a Klárka

www.snecci.cz